• Ρήγα Φεραίου 5, Νέα Ιωνία
  • Ρήγα Φεραίου 5, Νέα Ιωνία
  • mail@3dim-n-ionias.att.sch.gr

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Λειτουργίας

Έχει τροποποιηθεί το Ωρολόγιο Πρόγραμμα Λειτουργίας σύμφωνα με απόφαση του συλλόγου διδασκόντων και σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις. Μπορείτε να το δείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου, αλλά αύριο θα κοινοποιηθεί σε όλους τους μαθητές.

«Σχολικά Γεύματα»

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες ,

τη Δευτέρα 28/9/20 ξεκινά το πρόγραμμα «Σχολική Γεύματα». Όσοι μαθητές και μαθήτριες παρακολουθούν Ολοήμερο θα σιτίζονται κατά τη διάρκειά της λειτουργίας του ( φροντίστε για τα απαραίτητα σύμφωνα με τις ιδιαιτερότητες του κάθε παιδιού ).Οι υπόλοιποι μαθητές/τριες που έχουν δηλώσει συμμετοχή στα «Σχολικά Γεύματα» θα παίρνουν το γεύμα στο σπίτι με τη λήξη του ωραρίου (13.15).

ΠΡΩΙΝΉ ΖΏΝΗ

Πρωινή Ζώνη

Από αύριο όπως ήδη έχουμε ενημερώσει θα ξεκινήσει η λειτουργία της πρωινής ζώνης για τους εγγεγραμμένους μαθητές στο πρόγραμμα. Το τμήμα Πρωινής Ζώνης, αυστηρά για υποδοχή (7:00-7:15) και ώρα εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων (7:15-8:00), θα διαρκέσει όσο η παραμονή μαθητών σε αυτό είναι επαρκής.

Από τη Δ/νση του σχολείου