• Ρήγα Φεραίου 5, Νέα Ιωνία
  • mail@3dim-n-ionias.att.sch.gr

Η επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου Γονέων
και Κηδεμόνων του 3ου Δημοτικού Νέας Ιωνίας Αττικής

Το δημοτικό σχολείο είναι το δεύτερο σπίτι των παιδιών μας και οφείλουμε να συνδράμουμε με όποιον τρόπο μπορεί ο καθένας από μας για την εύρυθμη λειτουργία του. Το έργο μας – ιδιαίτερα στις δύσκολες μέρες που διανύουμε – αποκτά μεγαλύτερη σημασία, βασιζόμενο στην αλληλεγγύη, την προσφορά, τη συλλογικότητα, την πρωτοβουλία, τη διεκδίκηση και τη δράση.

Γίνε κι εσύ μέρος της λύσης
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων
3ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Ιωνίας Αττικής

Ο Σύλλογός μας θα συνεχίσει να δρα ενεργά με συλλογικότητα, συνεργασία και καλή διάθεση. Σκοπός μας είναι να βρούμε λύσεις, όπου χρειάζεται, να διεκδικήσουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας και να ενισχύσουμε με το χρόνο και τη δημιουργικότητά μας τη σχολική κοινότητα. Ελπίζουμε να συνεχίσετε να υποστηρίζετε τις προσπάθειες μας. Για οποιαδήποτε πληροφορία, ενημέρωση, παράπονο ή πρόταση, μπορείτε να στείλετε μήνυμα στο email sillogosgoneon3dim@gmail.com ή να επικοινωνείτε στα ανωτέρω τηλέφωνα των μελών του Συλλόγου.