• Ρήγα Φεραίου 5, Νέα Ιωνία
  • mail@3dim-n-ionias.att.sch.gr

• By admin
  • Ανακοινώσεις
  • Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΙΤΟΥΝΤΩΝ ΣΤΟ 3ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022-2023

Σας ενημερώνουμε ότι μετά την κλήρωση και την αποδοχή ή όχι για φοίτηση στο 3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας, ολοκληρώθηκε η διαδικασία επιλογής και η κατάταξη των μαθητών στο 3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας για το σχολικό έτος 2022-2023.

Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών/τριων που θα φοιτήσουν στο 3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας, να επικοινωνήσουν με τους Διευθυντές των σχολείων που είναι εγγεγραμμένοι οι μαθητές, να ενημερώσουν τους Διευθυντές ότι θα φοιτήσουν στο Πειραματικό, και να ξεκινήσουν τις διαδικασίες μετεγγραφής.

Στην παρακάτω κατάσταση δεν βρίσκονται οι μαθητές που προέρχονται από το συνδεδεμένο 1ο Νηπιαγωγείο Λυκόβρυσης και έχουν αποδεχθεί την φοίτηση στο 3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας.

Ο Διευθυντής 3ου Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου Νέας Ιωνίας

Δημήτριος Κωσταγιάννης