• Ρήγα Φεραίου 5, Νέα Ιωνία
  • mail@3dim-n-ionias.att.sch.gr

• By admin
  • Ανακοινώσεις
  • Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποτελέσματα της κλήρωσης για την εισαγωγή στο 3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας

Σας ανακοινώνουμε τη σειρά κατάταξης των υποψηφίων για την Α΄ Δημοτικού, όπως προέκυψε ως αποτέλεσμα της κλήρωσης του σχολικού έτους 2022-2023. Σύμφωνα με την προκήρυξη θα εισαχθούν στο σχολείο δεκαέξι (16) κορίτσια και δεκαπέντε (15) αγόρια (σύνολο τριάντα ένα (31) μαθητές).

Εάν κάποιος/α από τους επιτυχόντες μαθητές δεν επιθυμεί την εγγραφή του στο σχολείο προκειμένου να αποσύρει την αίτησή του αποστέλλει υπεύθυνη δήλωση και των 2 γονέων στο email του σχολείου (mail@3dim-n-ionias.att.sch.gr) και τη θέση του παίρνει ο επόμενος υποψήφιος του ιδίου φύλου. Για την εγγραφή των επιτυχόντων μαθητών θα αποσταλούν οδηγίες μέσω email.

Για κάθε διευκρίνηση, επικοινωνήστε άμεσα με τη Διεύθυνση του σχολείου.

Ο Διευθυντής του 3ου Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου Νέας Ιωνίας

Δημήτριος Κωσταγιάννης