• Ρήγα Φεραίου 5, Νέα Ιωνία
  • mail@3dim-n-ionias.att.sch.gr
  • Ρήγα Φεραίου 5, Νέα Ιωνία
  • mail@3dim-n-ionias.att.sch.gr

Email σε γονείς για ιστοσελίδα

Αγαπητοί  γονείς και μαθητές.

Σας ενημερώνουμε ότι σχεδιάζεται η Επαναλειτουργία Σχολείων από την 1η Ιουνίου 2020.

Θα σας ενημερώσουμε αναλυτικά την Παρασκευή με email που θα στείλουμε σε όλους, για τον τρόπο που θα λειτουργήσει το σχολείο,

το πρόγραμμα που θα ακολουθηθεί, καθώς και τα μέτρα που θα τηρηθούν σύμφωνα με τις επίσημες οδηγίες αντιμετώπισης των ιών.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι όσοι επιθυμούν να γραφτούν οι μαθητές στο ολοήμερο σχολείο, θα πρέπει να συμπληρώσουν

την αίτηση που σας επισυνάπτουμε και τις Βεβαιώσεις εργοδοσίας ή ανεργίας και να τις προσκομίσετε στο σχολείο έως την

Δευτέρα 15 Ιουνίου 2020

Όσοι δεν μπορούν να τα προσκομίσουν στο σχολείο μπορούν να στείλουν όλα τα έντυπα με email.

Τέλος είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι ολοκληρώθηκε η επίσημη ιστοσελίδα του σχολείου και βρίσκεται στον παρακάτω σύνδεσμο:

Μπορείτε να πλοηγηθείτε στην ιστοσελίδα και να ενημερώνεστε για τις ανακοινώσεις και τα νέα που αφορούν το σχολείο μας.

Από εδώ και πέρα η ιστοσελίδα θα αποτελεί και την επίσημη ενημέρωση του σχολείου.

Μέσα από την ιστοσελίδα μπορείτε να στέλνετε μήνυμα στο επίσημο e-mail του σχολείου.

Η ιστοσελίδα δημιουργήθηκε, σχεδιάστηκε και αναρτήθηκε από τον υποδιευθυντή του σχολείου, που είναι και ο υπεύθυνος

των αναρτήσεων και δημοσιεύσεων.

Οι φωτογραφίες που έχουν δημοσιευτεί έχουν την ενυπόγραφη άδεια των γονέων.

Σας ευχόμαστε καλή πλοήγηση και περιμένουμε τις εντυπώσεις σας.

Η Διεύθυνση του σχολείου.